Sprzęt inwalidzki

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy profesjonalny sprzęt inwalidzki w atrakcyjnych cenach – na wynajem i na sprzedaż. Jeżeli interesuje Państwa wypożyczenie balkonika na kółkach, kuli czy też wypożyczenie wózka inwalidzkiego, Poznań oraz nasza firma to najlepszy wybór. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów – mamy nadzieję, że wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba, również dołączą Państwo do nich. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie oraz bardzo atrakcyjne ceny!

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas wyposażenie mogło spełnić wszystkie Państwa wymagania. W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama sprzętu inwalidzkiego uznanych firm, który cechuje się najwyższą jakością wykonania, bezpieczeństwem oraz komfortem użytkowania. Dostarczamy go naszym klientom w nienagannym stanie.

Nasz sprzęt pomaga w powrocie do normalnego funkcjonowania i pozwala na łatwiejsze znoszenie trudności podczas przezwyciężania choroby czy urazów. Chcemy pomagać Państwu w tych momentach, które często zaskakują, także pod względem finansowym, gdy nie można przeznaczyć sporej sumy na zakupienie potrzebnego wyposażenia.

Wynajem sprzętu razem z nami to najbardziej korzystna cenowo oferta, jeżeli potrzebują Państwo sprzętu rehabilitacyjnego tylko na określony czas. Ceny w naszej wypożyczalni są bardzo atrakcyjne, dlatego też nie muszą Państwo decydować się na zakup drogiego wyposażenia wtedy, gdy nie będą Państwo korzystali z niego przez długi czas. Można u nas łatwo wypożyczyć wózki inwalidzki ręczne, rollatory – balkoniki na kółkach, chodziki, nasadki na toalety czy kule ortopedyczne – Poznań nie ma drugiej takiej dobrze wyposażonej i niedrogiej wypożyczalni.

Również prowadzimy sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego jeżeli chcą Państwo uzyskać sprzęt na własność, także w okresie wypożyczenia, jesteśmy gotowi do pomocy.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, pozostajemy także do dyspozycji – nasz pracownik będzie mógł odpowiedzieć na nie i umówić się na dogodny termin odbioru sprzętu. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Rollator (balkonik na kółkach)

Wynajem: 25 zł / mc
Sprzedaż: 150 zł

Sprzęt rehabilitacyjny Poznań

Wózek inwalidzki ręczny

Wynajem: 30 zł / mc
Sprzedaż: 340 zł

wypożyczenie wózka inwalidzkiego Poznań

Kule łokciowe

Wynajem: 10 zł / mc
Sprzedaż: 110 zł

kule ortopedyczne Poznań