Łóżka pielęgnacyjne i materace

wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Poznań

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom klientów poszukujących najwyższej jakości łóżek rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych, w trakcie rehabilitacji, obłożnie chorych, seniorów – wybranie naszej oferty to najbardziej korzystne cenowo rozwiązanie, gdy potrzebują Państwo łóżka tylko na określony czas, ale również oferujemy niedrogie modele na sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę z tego, że choroby przewlekłe czy wypadki nierzadko zaskakują, dlatego też nasza wypożyczania łóżek rehabilitacyjnych w Poznaniu jest najlepszym wyborem w takich nieprzewidzianych sytuacjach.

Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego razem z nami nie jest związane z wysokimi kosztami, co powoduje, że mogą Państwo bez dużego jednorazowego wydatku uzyskać profesjonalny sprzęt do dyspozycji. Zapewniamy przy tym kompleksową obsługę, ponieważ nie tylko oferujemy ramy łóżek, ale również można u nas zakupić dopasowane do nich materace wysokiej jakości. Ponadto zajmujemy się także świadczeniem usług transportowych i montażowych na miejscu u klienta.

łóżko rehabilitacyjne Poznań

Jeżeli przyjdzie nam opiekować się osobą niepełnosprawną lub spędzającą w łóżku większą część dnia, niezbędnym wyposażeniem staje się łóżko rehabilitacyjne. Zarówno dla osób opiekująch się chorym, jak i dla samego pacjenta stanowi to ogromne ułatwienie w pielęgnacji. Elektryczna regulacja położenia poszczególnych segmentów stelaża i specjalny uchwyt do podnoszenia się, pozwalają choremu na samodzielną zmianę pozycji.

W naszej ofercie mamy wyłącznie łóżka o maksymalnej ilości funkcji, elektryczne, sterowane pilotem i z możliwością blokady kół. Wszystkie łóżka są w okleinie meblowej, dzięki czemu nie kojarzą się choremu z pobytem w szpitalu, zwiększając jego komfort psychiczny. Nasze łóżka są po gruntownym przeglądzie technicznym i wizualnym. Gdyby jednak zdarzyła się awaria sprzętu nasi serwisanci są do państwa dyspozycji i gwarantują naprawę w ciągu 24h lub wymianę.

Wypożyczalnia łóżek i sprzętu inwalidzkiego - transport i montaż w domu klienta!

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami jesteśmy również całkowicie do dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami e-mailowo lub telefonicznie, aby uzyskać wyczerpujące odpowiedzi od naszych pracowników. Zadowolenie klientów zawsze było dla nasz najważniejsze, dlatego mamy nadzieję, że uda nam się również spełnić wszystkie Państwa wymagania.

Polecamy również materace o różnych grubościach, w oddychającym pokrowcu, nieprzepuszczającym płynów, a jednocześnie z możliwością prania w temperaturze do 90 stopni C. Np. materac 10, 12 cm grubości w pokrowcu PU/PE nieprzepuszczającym płynów, a jednocześnie z możliwością prania w temperaturze do 90 stopni C.

Istnieje możliwość zamówienia transportu i montażu w domu klienta.
Jeżeli poszukiwana jest dobra wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, Poznań oraz nasza firma to najlepszy wybór. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

Wynajem łóżka: 120 zł / mc
Sprzedaż łóżka: 1 480 zł (z 8% VAT)
Dodatkowo na życzenie transport i montaż: 60 zł

Ceny materaca o grubości 10 i 12 cm:

Sprzedaż: 320 zł (z 23% VAT)